گزارش: بازی جدید Alien توسط سازنده No More Heroes در دست توسعه است

اطلاعات جدید به دست آمده نشان می‌دهد که ظاهراً بازی AAA جدید Alien که در سبک وحشت و بقاست، توسط استودیوی Grasshopper Manufacture، سازنده سری No More Heroes ساخته می‌شود.

تام هندرسون (Tom Henderson) اخیراً با انتشار گزارشی در وب‌سایت Insider-Gaming تایید کرد که یک بازی جدید AAA در سبک و حشت بقا از سری Alien در دست توسعه قرار دارد و برای عرضه در تعطیلات سال ۲۰۲۳ هدف‌گذاری شده است. در همین راستا، به‌تازگی هندرسون در به‌روزرسانی گزارش خود ادعا کرده است که استودیوی Grasshopper Manufacture روی توسعه‌ی این بازی معرفی نشده کار می‌کند.

استودیوی ژاپنی Grasshoppr Manufacture در اکتبر سال گذشته توسط کمپانی چینی نت‌ایز (NetEase) خریداری شد. همچنین این توسعه‌دهنده در اوایل سال جاری میلادی اعلام کرد که ۵ پروژه جدید در دست تولید دارد که سه مورد از آن‌ها آی‌پی جدید به شمار می‌روند.

گویچی سودا (Goichi Soda)، بنیان‌گذار Grasshoppr Manufacture، در اوایل سال ۲۰۲۲ اعلام کرد که این استودیو قصد دارد در این سال از چند بازی جدید رونمایی کند. بنابراین ممکن است در مراسم پیش‌روی The Game Awards شاهد معرفی بازی جدید استودیوی مذکور باشیم.

 طبق برخی شایعات، گفته می‌شود دنباله‌ی Alien: Isolation نیز در دست ساخت است و یا در دستور کار قرار دارد. در حال حاضر اطلاعاتی از نام تیم سازنده در دسترس نیست، اما انتظار می‌رود که استودیوی Creative Assembly، توسعه‌دهنده نسخه‌ی اول Alien: Isolation، در حال کار روی دنباله‌ی آن باشد.

منبع : gamefa.com
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید