چری کری X6 2023 ، وانت جدید چینی معرفی شد

۱۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

چری کری X6 2023 به عنوان یک پیکاپ وانت تک و دو کابین به بازار چین عرضه شد. در ادامه با مشخصات وانت جدید چری آشنا خواهیم شد.

شرکت چری پیکاپ کری X6 مدل ۲۰۲۳ را به بازار چین عرضه کرد. این پیکاپ وانت جدید چری با قیمت پایه ۵۰ هزار یوآن به فروش می‌رسد. البته مشتریان برای نسخه تک کابین باید حدود ۵۰ هزار یوآن و برای نسخه دو کابین آن نیز حدود ۸۳ هزار یوان آن پرداخت کنند.

مشخصات چری کری X6 2023

چری کری X6 2023

در نمای جلوی کری X6 مدل ۲۰۲۳ یک جلوپنجره چندضلعی و چراغ‌های جلو بزرگ به چشم می‌خورند. ضمن این که لوگوی چری نیز در بخش بالای جلوپنجره خودنمایی می‌کند. طراحان در زیر جلوپنجره نیز از عناصر نورپردازی استفاده کردند و ورودی هوا نیز از طراحی نامتعارفی بهره می‌برد.

چری کری X6 2023

نسخه تک کابین کری X6 مدل ۲۰۲۳ دارای ۳۴۰۰ میلی‌متر طول، ۱۷۳۰ میلی‌متر عرض و ۳۸۰ میلی‌متر عمق است. نسخه دو کابین نیز از ۲۷۰۰ میلی‌متر طول، ۱۷۳۰ میلی‌متر عرض و ۳۸۰ میلی‌متر عمق بهره می‌برد. این وانت جدید چینی که که برای مصارف تجاری به بازار عرضه شده از امکاناتی چون سیستم چند رسانه‌ای در وسط داشبورد، کیسه هوا، فناوری EPS و سیستم‌های ABS و EBD برخوردار است.

چری کری X6 2023

این وانت جدید چری از یک موتور ۱.۶ لیتری بهره می‌برد که می‌تواند قدرتی برابر با ۱۲۲ اسب بخار و گشتاور ۱۵۸ نیوتن‌متر را به تولید برساند. قدرت تولید شده از این پیشرانه نیز توسط گیربکس ۵ سرعته دستی به چرخ‌ها منتقل خواهد شد.

منبع : gadgetnews.net
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه