نقدها و نمرات God of War Ragnarok منتشر شدند

با نزدیک شدن به انتشار بازی God of War Ragnarok، نقدها و نمرات این عنوان مورد انتظار پلی استیشن از سوی وبسایت‌های معتبر منتشر شدند.

در ادامه، نمرات و خلاصه‌ای از نقد‌های منتشر شده را مطالعه می‌کنید:

IGN 10/10

God of War Ragnarok یک دستاورد خیره‌کننده است که یک سقف جدید بنا می‌کند و باعث می‌شود تا همتایان آن فانی به نظر برسند.

VGC 10/10

God of War Ragnarok یک بازی بسیار ویژه به حساب می‌آید. این عنوان و چند بازی محدود دیگر تا این حد تجربۀ‌شان واجب است. با بازیگری فوق‌العاده، روایت بی‌نظیر و قسمت‌های پایانی فک‌برانداز، این عنوان به تمامی اهداف خود دست پیدا می‌کند.

SECTOR.sk 9.5/10

God of War Ragnarok یکی از بهترین بازی‌های امسال محسوب می‌شود و اثری است که تا مدت‌ها فراموشش نخواهید کرد. این عنوان با شخصیت‌پردازی عالی، اکشن سرگرم‌کننده و کیفیت خروجی بی‌نظیر برای شما لذت‌بخش خواهد بود. تنها باگ‌های اعصاب‌خرد کن کمی روی تجربۀ آن تاثیر می‌گذارند.

Gamespot 9/10

برای تک تک لحظات خشن، یک احساس درست و گیرا در طرف مقابل وجود دارد. God of War Ragnarok ثابت می‌کند که تیم نویسندگی سانتا مونیکا یکی از بهترین‌ها در این صنعت است.

ZTGD 8.5/10

God of War Ragnarok یک بازی بی‌نظیر است با مشکلات پرسش‌برانگیز در سرعت پیش‌روی (Pacing). لحظاتی در بازی وجود داشت که از چیزهایی که روی صفحه‌نمایش می‌دیدم در حیرت بودم و در طرف مقابل لحظاتی هم بودند که فکر می‌کردم بازی تمام تلاشش را می‌کند تا من از این زمین بازی لذت نبرم.

Metro Game Central 8/10

این تجربه بیش از نسخۀ قبل ایراد و اشکال دارد و اولین احساسی که دست می‌دهد، این است که فرمول شکل گرفته در نسخۀ ۲۰۱۸ راه به جایی نمی‌برد، اما همچنان شخصیت‌پردازی، روایت و ارتباط میان کاراکترها استادانه نوشته شده است.

منبع : gamefa.com
بازگشت به لیست