محتوای اصلی بازی The Callisto Protocol برای سیزن پس آن حذف نشده است

آقای گلن اسکوفیلد (Glen Schofield)، کارگردان بازی The Callisto Protocol، گفته که هنوز کار روی محتوای سیزن پس این بازی آغاز نشده است. اسکوفیلد گفته که محتوای سیزن پس کاملا جدید خواهد بود تیم توسعه‌ی بازی کار روی آن را در سال جدید آغاز خواهد کرد.

پس از فاش شدن محتوای سیزن پس بازی The Callisto Protocol در روز گذشته، کارگردان این بازی یعنی گلن اسکوفیلد به توئیتر آمده تا برخی ابهامات در مورد روند توسعه‌ی آن را شفاف‌سازی کند. او در توئیتی اعلام کرد که هیچ کدام از محتوای بازی اصلی برای اضافه شدن به سیزن پس از آن حذف نشده و بازیکنان بازی کاملی را دریافت خواهند کرد:

ما هنوز کار روی محتوای سیزن پس را آغاز نکرده‌ایم. این محتوا کاملا جدید خواهد بود و در سال جدید کار روی آن را آغاز خواهیم کرد. طرفداران از ما انیمیشن‌های مرگ بیشتری را خواسته‌اند و این اولویت ما در سال بعد خواهد بود.

سیزن پس بازی The Callisto Protocol که در حال حاضر فقط با خرید نسخه‌ی Digital Deluxe بازی (۸۰ دلار روی کنسول‌های نسل هشت و PC و ۹۰ دلار روی کنسول‌های نسل نه) در دسترس است، شامل انیمیشن‌های مرگ جدید برای Jacob و دشمنان بازی، یک درجه‌ی سختی جدید، چند مجموعه‌ی اسکین و یک حالت جدید به نام Riot Mode می‌شود. یک بسته الحاقی داستانی هم برای بازی در تاریخ نامعلومی عرضه خواهد شد.

بازی The Callisto Protocol در تاریخ ۲ دسامبر ۲۰۲۲ (۱۲ آذر ۱۴۰۱) برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و پلتفرم PC منتشر خواهد شد. این بازی ماه گذشته گلد شد.

منبع : gamefa.com
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید