ماری بارتلت: فیلم‌نامه The Last of Us بی‌نظیر است

ماری بارتلت، بازیگر سریال «The Last of Us»، اعلام کرده کرده است که فیلم‌نامه‌ این سریال یکی از بهترین ساعات تاریخ تلویزیون را رقم خواهد زد.

سریال جدید شبکه HBO، اقتباسی از بازی ویدیویی محبوب «The Last of Us»، بی‌شک یکی از مورد انتظارترین سریال‌های سال ۲۰۲۳ می‌باشد. بعد از اینکه بعد از مدت‌ها انتظار هفته گذشته تاریخ انتشار این سریال اعلام شد، طرفداران بی‌صبرانه منتظر تماشای جوئل و الی بر روی صفحه تلویزیون هستند.

بازی «The Last of Us» یک بازی سوم شخص پسا آخرالزمانی ساخت شرکت سونی و Naughty Dog است. در سریال اقتباسی HBO، پدرو پاسکال (Pedro Pascal) نقش جوئل، مردی که برای رساندن الی با بازی بلا رمزی (Bella Ramsey) به منطقه قرنطینه استخدام می‌شود را بازی می‌کند. به نظر می‌رسد که الی کلید پیدا کردن درمان بیماری همه‌گیر زامبی مانندی که گسترش پیدا کرده است را با وجود مصونیتش از این بیماری در دست داشته باشد.

ماری بارتلت (Murray Bartlett) که نقش فرانک را در این سریال بازی می‌کند، اعلام کرد که با وجود اینکه او یک گیمر نیست، افراد گیمر قطعا از این سریال لذت خواهند برد.

در بازی، شخصیت بارتلت، فرانک و شریک او بیل، مسئول استحکام بخشیدن به یک شهر محلی هستند که قهرمانان داستان جوئل و الی در سفر خود از آن عبور می‌کنند. نیک آفرمن (Nick Offerman) نقش بیل را بر عهده خواهد داشت. هنوز مشخص نیست که داستان بیل و فرانک چقدر با بازی تطابق داشته باشد.

بارتلت در مصاحبه‌ای اعلام کرد که با وجود اینکه «The Last of Us» را بازی نکرده است، تحقیقاتی که برای بازی در این سریال انجام داده است او را شدیدا علاقه‌مند به این داستان کرده است.

تا جایی که من می‌دانم، بعد از بررسی‌های متعدد متوجه شدم که بازی «The Last of Us» یک تجربه فوق‌العاده سینمایی است. با شخصیت‌های بی‌نظیر که در داستانی شگفت‌انگیز، عمیق و احساسی حضور پیدا کرده‌اند. سازندگان این سریال تمامی این عناصر را به زیبایی بر روی صفحه نمایش تداعی کرده‌اند. تیم فوق‌العاده‌ای پشت این سریال است که عشق و زحمت زیادی را صرف این سریال کرده‌اند.

در این مصاحبه، بارتلت از سازندگان سریال تقدیر کرد، به ویژه از نویسندگان سریال.

فیلم‌نامه‌ای که به من داده شده بود، یکی از بهترین ساعات تاریخ تلویزیون بود که تا به حال خوانده‌ام. این داستان با وجود موجودات زامبی، لطیف و احساسی است. من هنوز هیچ قسمتی از آن را ندیدم ولی به کاری که انجام دادیم افتخار می‌کنم و معتقدم اثری منحصر به فرد خواهد بود.

در کنار بازیگران اصلی سریال، مارلی دندریج (Merle Dandridge) در نقش مارلین و آنا تورو (Anna Torv) در نقش تس در این سریال حضور خواهند داشت. اشلی جانسون (Ashley Johnson) و تروی بیکر (Troy Baker)، صداپیشگان جوئل و الی در بازی نیز در این سریال حضور خواهند داشت ولی نقش آن‌ها هنوز معلوم نیست.

فصل اول نه قسمتی سریال «The Last of Us» پانزدهم ژانویه سال ۲۰۲۳ (۲۵ دی) از شبکه HBO پخش خواهد شد.

منبع: کولایدر

Adler
منبع : gamefa.com
بازگشت به لیست