ردمی K50S پرو در بازار جهانی با نام شیائومی ۱۲T پرو عرضه خواهد شد

کوالکام هفته‌ی گذشته از تراشه‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۱ پلاس رونمایی کرد و شرکت‌های ایسوس و ریلمی بلافاصله از عرضه‌ی پرچمداران جدید خود به همراه این تراشه خبر دادند. حالا به‌نظر می‌رسد که شیائومی نیز قصد دارد تا با عرضه‌ی گوشی ردمی K50S پرو به جمع اولین‌ شرکت‌هایی که از این تراشه‌ی پرچمدار استفاده می‌کنند، اضافه شود.

افشاگر مشهوری با نام کاربری Xiaomiui امروز در خبری اعلام کرد که شیائومی گوشی ردمی K50S پرو را در کشور چین با همین نام و نسخه‌ی جهانی آن را با نام شیائومی ۱۲T پرو به بازار عرضه خواهد کرد. گفته می‌شود که شیائومی ۱۲ اولترا، شیائومی ۱۲S پرو، شیائومی ۱۲S و می میکس فولد ۲ نیز دیگر گوشی‌های این شرکت چینی هستند که از تراشه‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۱ پلاس استفاده می‌کنند. با این وجود، به جز ردمی K50S پرو، بقیه‌ی گوشی‌های یادشده تنها در کشور چین در دسترس قرار خواهند گرفت.

در حال حاضر اطلاعات خاصی از ردمی K50S پرو منتشر نشده است اما گفته می‌شود که این گوشی، قدرتمندترین نسخه‌ از سری ردمی K50 خواهد بود. این گوشی و ردمی K50 گیمینگ جزو معدود محصولات برند ردمی هستند که در سال ۲۰۲۲ از تراشه‌های شرکت کوالکام استفاده می‌کنند.

منبع: Gizchina

منبع : techfars.com
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید