تصاویر پنل نمایشگر سری آیفون ۱۴ فاش شد

انتظار می‌رود اپل سری آیفون ۱۴ را در پاییز انسال معرفی کند و گفته می‌شود برخی از مدل‌های این سری از ناچ و برخی از سوراخ پانچ هول استفاده خواهند کرد.

امروز یک کاربر توییتر به نام SaranByte تصویری را منتشر کرده است که‌ پنل نمایشگر گوشی‌های سری آیفون ۱۴ را نشان می‌دهد.

آیفون ۱۴

طبق این تصویر، سری آیفون ۱۴ شامل چهار مدل به نام‌های آیفون ۲۴، آیفون ۱۴ مکس، آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس خواهد بود و دو مدل آخر از یک سوراخ‌ حبه‌ای شکل استفاده خواهند کرد. گفته می‌شود سایز نمایشگر این دو مدل به‌ترتیب ۶.۱ و ۶.۷ اینچ خواهد بود.

از طرف دیگر، آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ مکس همچنان از ناچ‌ استفاده خواهند کرد و نمایشگرهای آن‌ها به‌ترتیب ۶.۱ و ۶.۷ اینچی خواهد بود. کاربر توییتری گفته است که مدل‌های پرو آیفون ۱۴ دارای حاشیه‌های نازکتری خواهند بود و نسبت تصویر به بدنه آن‌ها ۲۰:۹ خواهد بود.

گزارش‌های اخیر گفته‌اند که اپل در سری آیفون ۱۴ از دوربین سلفی پیشرفته‌تر استفاده خواه کرد که دارای گشودگی دیافراگم f/1.9 خواهد بود و قابلیت فوکوس خودکار خواهد داشت. ضمنا دوربین اصلی پشت این گوشی‌ها ۴۸ مگاپیکسلی خواهد بود.

همچنین گفته می‌شود آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ مکس از تراشه A15 اپل و رم LPDDR4x و مدل‌های آیفون ۱۴ پرو و ۱۴ پرو مکس از تراشه A16 و رم LPDDR5 استفاده خواهند کرد.‌ همه مدل‌ها احتمالا مجهز به ۶ گیگابایت رم خواهند بود.‌

نظر شما درباره طراحی گوشی‌های آیفون ۱۴ چیست؟

منبع: Gizmochina

منبع : techfars.com
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید