تام هالند در ۶ پروژه از مارول حضور پیدا خواهد کرد

طبق برخی از شایعات به نظر می‌رسد که تام هالند برای حضور در ۶ پروژه با مارول و سونی قراردادی را امضا کرده است.

قرارداد تام هالند (Tom Holland) برای ایفای نقش پیتر پارکر/مرد عنکبوتی با اکران فیلم Spider-Man: No Way Home به پایان رسید و پس از آن نیز انواع و اقسام شایعات حول محور آینده نقش او در دنیای سینمایی مارول به گوش می‌رسد که خبر از بازگشت این بازیگر جوان برای فازهای پیش روی MCU می‌دهد.

علی‌رغم این که هر دوی مارول و سونی تایید کردند که شاهد ساخته شدن Spider-Man 4 و بازگشت این بازیگر جوان در نقش مرد عنکبوتی خواهیم بود، اما چگونگی این اتفاق باعث کنجکاوی طرفداران شده است.

حال نیز طبق تازه‌ترین شایعه منتشر شده، به نظر می‌رسد که همکاری تام هالند با مارول و سونی وارد فاز جدی‌تری شده است. با وجود این که او پیشتر فاش کرده بود قصد استراحتی کوتاه مدت از حرفه بازیگری را دارد، اما به نظر می‌رسد که سران استودیوهای نام برده شده موفق شده‌اند تا نظر مثبت وی را برای بازگشت هر چه زودتر به نقش مرد عنکبوتی جلب نمایند.

طبق همین شایعه او علاوه بر امضای قرارداد برای حضور در یک سه‌گانه جدید از مرد عنکبوتی، برای تعدادی از پروژه‌های دیگر دنیای سینمایی مارول نیز وارد مذاکره شده است. با توجه به رونمایی از پروژه‌هایی همچون Avengers: Secret Wars و The Kang Dynasty که سرانجامی بر حماسه جهان‌های موازی MCU خواهند بود، حضور او در چنین آثاری منطقی به نظر می‌رسد. حتی این شانس وجود دارد که شاهد حضور اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) و توبی مگوایر (Tobey Maguire) در کنار تام هالند باشیم که می‌تواند طرفداران این شخصیت کمیک بوکی را شگفت‌زده نماید.

در کنار نقش‌آفرینی او در دنیای سینمایی مارول، ما می‌توانیم شاهد صداپیشگی او در قامت یکی از مردان عنکبوتی‌ای باشیم که در انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse به تصویر کشیده می‌شوند. پروژه‌ای که حول محور چندین و چند شخصیت مختلف بوده و مرد عنکبوتی تام هالند می‌تواند یکی از گزینه‌های قطعی این انیمیشن باشد.

در هر حال به نظر می‌رسد که بازگشت تام هالند به نقش مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول به زودی رخ خواهد داد و آثار متنوعی از وی را بر پرده سینما مشاهده خواهیم کرد.

منبع: Wikiofnerds

wolf of vlash
منبع : gamefa.com
بازگشت به لیست