بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 احتمالاً در سال ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد

فردریک وستر (Fredrik Wester)، مدیر عامل شرکت پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive)، می‌گوید که این ناشر احتمالاً به‌زودی می‌تواند تاریخ انتشار بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 تعیین کند.

بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 از زمان معرفی خود در سال ۲۰۱۹ با مشکلات زیادی در توسعه مواجه بوده و به همین علت، انتشار آن بارها به تعویق افتاده است. در سال ۲۰۲۱ اعلام شد که استودیوی هاردسویت لبز (Hardsuit Labs)، توسعه‌دهنده‌ی بازی، دیگر روی ساخت این اثر کار نمی‌کند و وظیفه‌ی توسعه‌ی آن به استودیوی دیگر سپرده شد. مدیرعامل شرکت پارادوکس در اواخر سال ۲۰۲۱ اعلام کرد که تیم توسعه‌دهنده‌ی جدید کار خود را روی این بازی آغاز کرده و رضایت خود را از روند ساخت آن ابراز نمود.

آقای وستر به عنوان مدیرعامل پارادوکس، در مصاحبه‌ی جدید خود در خصوص وضعیت بازی Bloodlines 2 توضیحاتی را ارائه داد:

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 در وضعیت خوبی قرار دارد و احتمالاً به زودی می‌توانیم تاریخ انتشار این بازی را مشخص کنیم. ما احساس می‌کنیم که این بازی در دستان توسعه‌دهندگان بسیار خوبی بوده است و از آنچه که در خصوص این اثر دیده‌ایم، بسیار خوشحالیم.

مدیرعامل شرکت پارادوکس در ادامه‌ی صحبت‌های خود افزود که انتشار این بازی در سال ۲۰۲۳ غیرممکن نیست. این احتمال وجود دارد که در مراسم The Game Awards امسال که در تاریخ ۸ دسامبر برگزار می‌شود، شاهد مشخص شدن تاریخ انتشار Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 باشیم.

بازی نقش‌آفرینی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 برای کنسول‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC در دست توسعه است.

منبع : gamefa.com
بازگشت به لیست