بازی God of War Ragnarok پرفروش‌ترین هفته‌ی اول تاریخ این سری را در بریتانیا داشته است

بازی God of War Ragnarok توانسته در بریتانیا رکوردشکنی کند. فروش روز اول این بازی از فروش کل هفته‌ی اول سایر بازی‌های تاریخ این فرنچایز در بریتانیا بیشتر بوده است.

در حالی که هنوز آمار فروش فیزیکی بازی‌ها در بریتانیا برای هفته‌ی گذشته منتشر نشده، موسسه‌ی Gfk که در این کار تخصص دارد گزارش داده که بازی God of War Ragnarok شروع فوق‌العاده قدرتمندی داشته است. رئیس Gfk به GamesIndustry گفته که تنها فروش فیزیکی این بازی برای تبدیل کردن God of War Ragnarok به پرفروش‌ترین بازی تاریخ این فرنچایز در هفته‌ی اول کافی است.

God of War Ragnarok که اولین بازی میان نسلی این سری هم هست قطعا در رتبه‌ی اول جدول فروش هفتگی بریتانیا قرار خواهد گرفت. فروش روز اول این بازی از کل هفته‌ی اول عناوینی مثل God of War 2018 و God of War 3 جلو زده است. با این نرخ God of War Ragnarok به چهارمین بازی این سری تبدیل می‌شود که رتبه‌ی اول جدو فروش هفتگی بریتانیا را در روز عرضه کسب می‌کند. هم‌چنین ۵۵ درصد فروش این بازی بر روی پلی استیشن ۵ از باندل پلی استیشن ۵ God of War Ragnarok به دست آمده است.

در روزهای آتی می‌توانید منتظر جدول کامل فروش هفتگی فیزیکی بازی‌ها در بریتانیا شده است. بازی قبلی God of War توانست در سه روز اول بیش از ۳.۱ میلیون نسخه در جهان بفروشد و باید منتظر ماند و دید که آیا God of War Ragnarok این رکورد را می‌شکند یا خیر. هم‌چنین رقابت Sonic Frontiers که یک روز زودتر عرضه شده با این بازی هم جالب است.

منبع : gamefa.com
بازگشت به لیست