بازی Ghostwire: Tokyo برای ایکس باکس لیست شد

بازی اکشن ماجراجویی Ghostwire: Tokyo که از مارس ۲۰۲۲ به مدت یک سال در انحصار پلی استیشن قرار دارد، اخیراً تصویر آن بر روی یکی از دفاتر بتسدا برای ایکس باکس لیست شده است.

Klobrille، یکی از منابع داخلی مشهور ایکس باکس، تصویری از یکی از دفاتر شرکت بتسدا (Bethesda) در شهر لندن را به اشتراک گذاشته است که در آن، تصویر بازی Ghostwire: Tokyo روی دیوار این دفتر به چشم می‌خورد. همچنین در این تصویر، به نسخه‌های پلی استیشن ۵، PC و ایکس باکس سری ایکس/اس این بازی اشاره شده است.

بازی Ghostwire: Tokyo برای ایکس باکس لیست شد
تصویر بازی Ghostwire: Tokyo روی دیوار دفتر شعبه لندن بتسدا

با وجود آن که این تصویر اکنون حذف شده و هنوز نسخه‌ی ایکس باکس بازی Ghostwire: Tokyo به صورت رسمی تایید نشده است، اما به نظر می‌رسد پس از مارس ۲۰۲۳ که قرارداد انحصاری این بازی با پلی استیشن به پایان می‌رسد، شاهد انتشار اثر مذکور برای ایکس باکس سری ایکس/اس باشیم.

پلی استیشن پیش‌ از اضافه شدن بتسدا به زیر مجموعه مایکروسافت، برای انتشار بازی‌های Deathloop و Ghostwire: Toky به صورت انحصاری زمانی، قراردادی یک ساله با بتسدا امضا کرده بود. بازی Deathloop چندی پیش با پایان یافتن قرارداد خود با سونی، در دسترس دارندگان ایکس باکس سری ایکس/اس قرار گرفت.

بازی Ghostwire: Tokyo، ساخته‌ی استودیوی تانگو گیم‌ورکز (Tango GameWorks)، هم‌اکنون روی پلی استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

منبع : gamefa.com
بازگشت به لیست