بازی Evil West بین ۱۰ تا ۱۵ ساعت خواهد بود

بازی Evil West، ساخته‌ی مورد انتشار استودیوی Flying Wild Hog، قرار است بین ۱۰ تا ۱۵ ساعت باشد. هم‌چنین بازی شامل New Game Plus، چندین درجه‌ی سختی، Co-op و موارد دیگر خواهد شد.

تنها چند روز تا عرضه‌ی بازی اکشن مورد انتظار Flying Wild Hog و Focus Entertainment یعنی Evil West باقی مانده است. با توجه به نزدیک شدن به انتشار این بازی، مدت زمان آن به تازگی مشخص شده است. علاوه بر داشتن یک بخش داستانی با مدت زمان رضایت‌بخش، این بازی شامل محتوای بیشتری برای علاقه‌مندان هم خواهد شد.

در مصاحبه‌ای با XboxDynasty، استودیوی Flying Wild Hog مشخص کرد که به پایان رساندن بازی Evil West بین ۱۰ تا ۱۵ ساعت زمان خواهد برد. آن‌هایی که دوست دارند بیشتر با گیم‌پلی بازی درگیر شوند می‌توانند از بخش Co-op آن لذت ببرند. به علاوه شاهد قابلیت تکرار ماموریت‌ها، یک حالت New Game Plus، حالت Permadeath و چندین درجه‌ی سختی متفاوت هستیم.

با توجه به اینکه بسیاری از عناوین امروزی سعی می‌کنند با مدت زمان طولانی و عظمت خود توجه بازیکنان را جلب کنند، یک بازی نسبتا مختصر ممکن است برای بسیاری جذاب باشد. البته باید منتظر ماند و دید که Evil West چقدر خوب از مدت زمان خود استفاده می‌کند.

بازی Evil West در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۲۲ (۱ آذر ۱۴۰۱) برای پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و پلتفرم PC منتشر خواهد شد. شما می‌توانید سیستم مورد نیاز بازی روی PC را از طریق این لینک مشاهده کنید.

منبع : gamefa.com
بازگشت به لیست