ایلان ماسک ممکن است یکی از شروط اصلی قرارداد با توییتر را زیر پا بگذارد

ایلان ماسک چند روز پیش موفق به خرید توییتر شد اما او ممکن است یکی از شروط قرارداد خود با توییتر را زیر پا بگذارد.
ماسک در چند روز اخیر تمایل خود را به عدم پایبندی به شرط “عدم تخریب” اظهار کرده است. براساس این شرط شما نمی‌توانید در مورد شرکت‌ خود چیزی بگویید که باعث تخریب آن بشود.

طبق سندی که سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا منتشر کرده است، ماسک مجاز به انتشار هر توییتی درباره قرارداد مذکور است اما این توییت‌ها نباید حاوی تخریب و توهین نسبت به شرکت توییتر یا مدیران و کارکنان آن باشد. ‌

اما به نظر می‌رسد که ماسک تمایلی به این کار ندارد و او روز گذشته در واکنش به یک توییت وب‌سایت پولیتیکو که گفته بود یکی از مدیران ارشد توییتر به نام Vijaya Gadde در جلسه‌ای که با سایر مدیران این شرکت درباره موضوع خرید توییتر توسط ماسک داشته است گریه کرده است، نوشت که Gadde همان کسی است که باعث تعلیق حساب کاربری یک سازمان معتبر خبری شد. ماسک همچنین در ادامه یک meme منتشر کرد که در آن، حضور Gadde در یکی از برنامه‌های پادکست جو روگان را مسخره کرده بود.

این کار ماسک، موجی از آزار و اذیت را متوجه Gadde کرد و به همین خاطر دو تا از مدیران توییتر مجبور شد در این شبکه اجتماعی از Gadde دفاع کنند. آن‌ها در پاسخ به ماسک گفتند که Gadde یکی از خوش‌فکرترین مدیران توییتر است. دیک کوستالو، مدیراحرایی سابق توییتر نیز در واکنش به صحبت‌های ماسک گفت که “رفتار شما مصداق آزار و اذیت و بولینگ است و من معتقدم که توییتر بایستی نسبت به موضوعات مختلف خنثی باشد.”

در هر حال به نظر می‌رسد که آمدن ایلان ماسک به توییتر تنش‌های زیادی را در این شرکت ایجاد خواهد و باید منتظر بمانیم و ببینیم که در ادامه چه اتفاقاتی می‌افتد.

منبع: Engadget

منبع : techfars.com
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید