آپدیت اندروید ۱۳ برای کاربران آسیایی گلکسی S21 سامسونگ منتشر شد

۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۴

پس از اروپا، حالا آپدیت اندروید ۱۳ در چند کشور آسیایی هم برای گوشی های سری گلکسی اس ۲۱ – Galaxy S21 سامسونگ، منتشر شده است.

اخیرا، سامسونگ انتشار آپدیت اندروید ۱۳ را برای تعدادی از محصولات خود آغاز کرد و کاربران گلکسی S21، گلکسی +S21 و S21 Ultra در اروپا به آن دسترسی پیدا کردند. در ادامه روند بروزرسانی، حالا آپدیت اندروید ۱۳ و One UI 5.0 به هند، قزاقستان و روسیه رسیده است.

بسته نرم افزاری جدید با شماره ورژن G99xBXXU5DVJC، حامل وصله امنیتی ماه نوامبر ۲۰۲۲ هم است. کاربرانی که با One UI 4.1.1 کار می‌کردند، یک آپدیت حدودا ۲ گیگابایتی دریافت می‌‌کنند و آن‌هایی که در حال تست One UI 5.0 بودند، یک آپدیت ۲۷۵ مگابایتی!

اندروید ۱۳ در گلکسی S21 سامسونگ

وان یو آی ۵.۰ محیط کاربری نو شده‌ای دارد و شما تغییراتی را در نوتیفیکشن‌ها، ویجت‌ها و بخش تنظیمات سریع احساس خواهید کرد. منوی تنظیمات هم ساده‌تر از قبل شده که یکی از مصادیق آن، ادغام قسمت‌های امنیت و حریم خصوصی است.

در آپدیت جدید، منوی Connected Devices را خواهید یافت که تمام دستگاه‌های متصل به گوشی را نمایش می‌دهد؛ چه اتصال کابلی و چه بی‌سیم!

خیلی از اپلیکیشن‌های پیش‌فرض هم قابلیت‌های تازه‌ای پیدا کرده‌اند که می‌توانیم از Bixby ، Camera ، Device Care ، Samsung Messages ، Samsung Internet Browser ، Samsung Gallery ، Samsung Calendar و My Files نام ببریم.

در مجموع، این آپدیت، امکانات جذابی را به گوشی های سامسونگ می‌آورد که در بررسی رابط کاربری One UI 5، به طور مفصل به آن‌ها پرداختیم.

منبع : gadgetnews.net
بازگشت به لیست